Tapety zmywalne do kuchni

Marzyła mi się nowocześnie wyposażona kuchnia. Taka jakiej nie ma nikt inny, a nie taka gdzie są meble i dodatki ze znanej sieci meblowej. Wszystko sama starannie planowałam. Stawiałam na wysoką jakość materiałów, żeby całość była trwała i łatwa do wyczyszczenia. To też ważne, bo nie znoszę zmywać szafek.

Tapety winylowe łatwe do czyszczenia

Wybrałam odporne na ścieranie kafle ceramiczne na podłodze. Są gładkie i łatwe w czyszczeniu. Szafki kuchenne są wykonane z grubego, ciemnego drewna, ponieważ muszą być w stanie utrzymać blaty kamienne. Te są najdroższe, ale najbardziej trwałe. Były w kolorze jasnego kamienia, co kontrastowało z ciemnym drewnem. W suficie znajdowały się oprawy ledowe, światełka znajdowały się tez na szafkach wiszących, żeby oświetlały blat. Potrzebne było mi coś na ściany. Gładkie pomalowane ściany to nie było to. Kafle ceramiczne były zbyt oklepane. Widziałam też ofertę na grafikę na szkle, jednak na szkle bardzo widać wszystkie zacieki, bo są bardzo błyszczące. W moich poszukiwaniach natrafiłam na tapety ścienne winylowe zmywalne. Ładna tapeta z delikatnym wzorem będzie piękną ozdobą kuchni. W dodatki tapety winylowe można zmywać, jak również są odporne na działanie wysokich temperatur, jakie panują blisko kuchenki elektrycznej. Tapeta na pewno jest czymś rzadko spotykanym w kuchni, więc pomieszczenie będzie się wyróżniało. Tapeta jest także łatwa do położenia, nie będzie się odklejać, nawet jak się chlapnie na nie wodą. To było coś dla mnie.

Wybrałam tapetę winylową w kremowym kolorze z kwiatowym motywem. Pasuje ona nie tylko do kuchni, ale też do pokoju dziennego. Na pewno był to trafiony i nowoczesny wybór, a moja kuchnia będzie się wyróżniała na tle innych. Wierzę, że tapeta będzie trwała i nie wyblaknie.