srebrna woda

Teściowa pije srebrną wodę

Moja teściowa jest osobą, która cierpi na naprawdę bardzo wiele schorzeń. Właśnie niedawno miała operacje kolana a dowiaduje się, że niedługo czeka ją operacja kręgosłupa. Naprawdę co chwilę jest coś nowego.

Srebrna woda i zastosowanie

srebrna wodaTeściowa ogólnie bardzo dba o swoje zdrowie. Chodzi do różnych lekarzy i przyjmuje tym samym bardzo wiele tabletek na swoje dolegliwości. Ostatnio jednak zaczęła odczuwać jakieś ogólne zmęczenie. No dla mnie to nic dziwnego skoro cierpi na tyle dolegliwości to przecież nie będzie czuła się cały czas fantastycznie. Teściowa jednak chciała coś z tym zrobić i zacząć przyjmować coś na wzmocnienie organizmu. Okazało się, że zdrowa srebrna woda ma bardzo dużo zastosowań i jest naprawdę dobra gdy są takie stany ogólnego osłabienia. Jest też nano srebro, które można stosować zarówno doustnie jak i zewnętrznie. To nanosrebro teściowa stosowała na to chore kolano i mówiła że jej pomaga.Ja wiem, że jest nano złoto, ale akurat takich preparatów teściowa jeszcze nie stosowała. To złoto koloidalne stosowała natomiast moja ciocia na odporność. Zawsze bardzo sobie chwaliła i mówiła że po nim czuje się dużo lepiej. Moja teściowa od momentu gdy zaczęła regularnie pić tą srebrną wodę poczuła się silniejsza. Odzyskała po prostu dawny wigor i pozytywne nastawienie. Ja szczerze mówiąc wątpiłam, że coś takiego może jej pomóc. A jednak to ona miała racje. Te preparaty poleciła teściowej sąsiadka. I także kupiła je dla niej specjalnie w sklepie zielarskim. Niestety takich sklepów nie ma za wiele. Ja bardzo lubię swoją teściową i naprawdę życzę jej bardzo dobrze.

Także zależy mi na tym żeby jak najdłużej cieszyła się dobrym zdrowiem. Teściowa jest bowiem naprawdę bardzo fajną kobietą i da się ją lubić. Mam także nadzieję, że po tej operacji nie będzie miała następnych