Torby z nadrukiem

 

Odkąd rozpoczęła się moda na bycie 'eko’ wiele osób dosłownie oszalało na tym punkcie. Więcej osób dba o środowisko, a to naprawdę jest bardzo na plus. Wymieniamy plastik na jakieś materiały, które w przeciwieństwie do niego są zdolne do rozkładu. Co możemy zrobić, żeby być eko i przy okazji coś na tym zyskać? Czy jest taka możliwość? Oczywiście, że tak!

Papierowe torby z nadrukiem

torby papierowe z nadrukiem od producentaJestem właścicielką niewielkiego sklepu osiedlowego. Bardzo kocham swoją pracę, tak samo jak kocham naszą planetę – zawsze dbałam o środowisko i dlatego zdecydowałam się wprowadzić zmiany również w miejscu w którym pracuję. Wiedziałam jak wiele osób codziennie kupuje plastikowe reklamówki i uznałam, że trzeba to zmienić. Uznałam, że trzeba koniecznie zmienić plastik na torby papierowe z nadrukiem od producenta. Firma zajmująca się tworzeniem takich toreb którą znałam miała bardzo pozytywne oceny w internecie, dlatego zdecydowałam się zwrócić właśnie do nich. Poprosiłam ich o papierowe torby z logiem mojego sklepu oraz spytałam, czy jest możliwość wyboru koloru. Okazało się że tak, pracownicy więc doradzili mi co do tych wszystkich aspektów i mogłam już złożyć zamówienie. Nie dość, że ludzie z tej firmy okazali się naprawdę mili, to jeszcze otrzymałam swoje torby naprawdę szybko. Byłam bardzo zadowolona z tej usługi a także z tego, że wprowadziłam do swojego życia kolejne eko rozwiązanie, co było świetne.

Papierowe torby są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż plastikowe reklamówki, a możliwość umieszczenia na nich dowolnego nadruku to kolejny plus. Możemy zamówić je do różnych miejsc i ogółem dostosować je do ich późniejszego przeznaczenia. Na pewno nie pożałujemy takiego wyboru, bo takie torby są przyjazne środowisku, a do tego wyglądają ładnie!