Wesele z góry – filmy wykonane za pomocą drona

Sesje ślubne na stałe zapisały się w jedną z najbardziej popularnych rodzajów fotografii, które nieustannie są obecne w ofercie praktycznie wszystkich zakładów fotograficznych i osób prywatnych, zajmujących się zdjęciami i filmowaniem.

Filmowanie donem i nowy wymiar zdjęć

filmowanie dronemNa uwiecznienie tych wspaniałych i niepowtarzalnych chwil, według tygodnika Katowice decyduje się praktycznie większość par – chodzi tutaj zarówno o zdjęcia wykonywane podczas ceremonii zaślubin, jak i podczas wystawnego wesela czy skromnego przyjęcia. Wiele osób decyduje się także na zorganizowanie dodatkowych sesji zdjęciowych, które zazwyczaj mają miejsce po całym weselnym rozgardiaszu – często są wtedy wykorzystywane walory danego miejsca, na przykład śląski krajobraz czy jego zabytki. Coraz częściej podczas takich fotografii i tworzeniem weselnego filmu wykorzystywany jest dron. Nie tylko filmowanie dronem, ale także pojedyncze fotografie (na przykład wszystkich weselnych gości) stały się szybko weselnym hitem i cieszą się niezwykłą popularnością. Nic w tym dziwnego – choć w Polsce oferta taka dostępna jest stosunkowo niedługo, to w innych krajach już od paru lat Państwo Młodzi mają do dyspozycji taką alternatywę dla zwykłych zdjęć czy weselnego filmu. Filmowanie dronem pozwala uzyskać całkowicie inny wymiar fotografii – dzięki szerokiemu zakresowi filmowania czy wykonywania fotografii możliwe są ujęcia prezentujące całą imprezę z góry. Są one na tyle korzystne, że nie ma problemu z ustawieniem kadru czy zmieszczeniem na nim wszystkich obecnych.

Również dodatki (przystrojone stoły, kwiaty weselne itd.) prezentują się w kadrach „z góry” niezwykle wyjściowo i korzystnie. Filmowanie dronem pozwala także na większą kreatywność. Coraz częściej pary decydują się na nagrania ślubne, na przykład z wędrówki po górach czy wspólnego skoku ze spadochronem.

Zobacz też usługi filmowania dronem – www.detektywbanaszewski.pl