zabawki edukacyjne dla dzieci

Wybieramy zabawkę edukacyjną dla koleżanki córki

Córka chodzi do przedszkola. Ma sześć lat i uwielbia swoja grupę. U niej w grupie dzieci organizują urodziny w salach zabaw i córka już była na kilku takich urodzinach. Niedługo maja odbyć się urodziny jej najlepszej koleżanki.

Zabawki edukacyjne dostosowane do wieku

zabawki edukacyjne dla dzieciNatalka to jej ulubiona koleżanka. Spędzają ze sobą sporo czasu także po przedszkolu. Właśnie z córką zdecydowałyśmy się pojechać do sklepu, żeby poszukać dla Natalki jakiegoś fajnego prezentu. Zabawki kreatywne dla dzieci są w bardzo różnych cenach i sklepy zapewniają szeroki wybór. Z córką stwierdziłyśmy, ze kupimy zabawki edukacyjne dla dzieci, które są dostosowane do wieku Natalki. W sklepie był bardzo duży wybór i jeśli chodzi o różnych producentów i ceny poszczególnych zabawek. Zabawki edukacyjne dla 3 latka są dla mnie już wspomnieniem. Jeszcze nie tak dawno córce wybierała takie zabawki. Nie wiem kiedy ona urosła. W sklepie spodobało mi się kilka zabawek. Niestety niektóre były przeznaczone dla młodszych dzieci. Zabawki edukacyjne dla 4 latka zauważyłam, że są droższe niż dla sześciolatka. Córka pomagała mi w wyborze. Ostatecznie zdecydowałyśmy się na śpiewającą lalkę. Poza śpiewaniem można się że nią uczyć alfabetu i cyfr i lalka mówi po angielsku proste słowa. Lalka była dosyć droga ale niestety zabawki edukacyjne kosztują więcej. Zabawki edukacyjne dla dzieci są jednak dobrym pomysłem, bo dzieci sporo się dzięki nim uczą. Moja córka była bardzo zadowolona z prezentu, który Natalce kupiłyśmy. Natalka jak była na urodzinach u mojej córki to kupiła jej zabawkę kreatywną.

Córka samodzielnie musiała pomalować skarbonkę. Dodatkowo dostała jeszcze koraliki do samodzielnego przygotowania bransoletki. Córka do tej pory bawi się tymi zabawkami a świnka skarbonka uczy ją oszczędności. Córka już nie może się doczekać urodzin.

Więcej o zabawkach na http://naukowazabawa.pl