Wybór czarnej bluzki na co dzień

 

Wiem, że większość ludzi lubi kolorowe rzeczy, ale ja bardzo lubię kolor czarny. To bardzo elegancki kolor i bardzo mi pasują ubrania w tym kolorze. Dobrze, że pracuję w korporacji w której trzeba ubierać się albo na czarno, albo na biało. Wtedy mogę sobie założyć czarną bluzkę lub spodnie, ale wtedy już z białą bluzką.

Bluzka damska do pracy w biurze

czarna bluzka damskaW swojej szafie mam sporo takich oficjalnych bluzek. Są one różnego koloru w palecie od koloru szarego, szarego czy granatu. Większość dnia spędzam w pracy, więc większość moich ubrań jest w takich ciemniejszych kolorach. Ale jak wracam do domu to oczywiście, że zakładam coś bardziej kolorowego. Ale ostatnio mam tyle pracy, że wracam zbyt późno do domu. Ale wracając do mojego ubioru w pracy, to zawsze musze mieć coś czarnego. To taki wizytowy kolor ubrań. Ludzie inaczej będą patrzeć na osobę podczas spotkania gdy ona będzie miała na sobie elegancką bluzkę oraz marynarkę, niż jakby założyła kolorową bluzkę. W takim miejscach ubiór jest ważny. Klient może wyrobić sobie opinię o danej osobie czy firmie właśnie po stroju. Czarna bluzka damska i do tego czarne spodnie są idealnym zestawieniem na biznesowe spotkanie. Do tego założę jakiś granatową marynarkę i buty na obcasie i wyglądam elegancko. W mniej oficjalnych rzeczach też mam czarne bluzki, ale tutaj ich krój nie nadawałby się na oficjalne wyjście czy spotkanie biznesowe. Nie uważam siebie za osoby pesymistycznie nastawionej do życia, choć inne osoby mogą to tak odbierać bo ciągle ubieram się na ciemno, ale taką mam pracę i muszę w niej dobrze wyglądać.

Czarna bluzka jest świetnym rozwiązaniem na biznesowe spotkanie lub do pracy. W takiej bluzce zawsze wyglądam elegancko i ludzie inaczej mnie postrzegają, jako osobę z którą mogą porozmawiać na ważne tematy związane z firmą. W świecie biznesu, ważny jest ubiór. Po nim jesteśmy w stanie ocenić dana osobę oraz firmę.