yacht charter

Wycieczka marzeń z ukochanym a yacht charter

Mój ukochany potrafi zaskakiwać i nigdy nie wiem, co może wymyślić z dnia na dzień. Jego pomysły mnie zaskakują, i tak było też tym razem. Znalazł, ofertę, że czarter last minute jest na naszą kieszeń, i postanowił, że razem wybierzemy się na taki miłosny rejs przy pięknych widokach.

Yacht charter był gotowy

yacht charterWiedział, że uwielbiam oglądać piękne krajobrazy, i zawsze cieszę oko taką piękną przyrodą. Trochę się bałam, bo nie znam się na tym, nawet pływać nie umiem ( tak wiem, trochę wstyd) no ale taki jacht, to w końcu nie małe żaglówki, i będę wysoko nad wodą, to może nie będę się tak bała. Tak więc zadzwonił do właściciela, zaklepał odpowiedni termin i yacht charter w konkurencyjnych cenach był już gotowy na za tydzień. Nie myślałam, że tak szybko się uda. Oglądałam w internecie jachty luksusowe i marzyłam, że nam też trafi się taki piękny. I właśnie tak się stało. Wszystko było jak należy, w środku szampan, kieliszki, wina, i owoce. Po prostu luksus na potęgę i te wspaniałe mazury, z niesamowitym klimatem. Rozsiadłam się wygodnie, i poczułam ten cały klimat. Byłam wniebowzięta. Te jachty do wynajęcia, to był wspaniały gest z jego strony. Oderwałam się trochę od mojej rzeczywistości i mogłam zwiedzać nowe tereny. Uwielbiam podróżować, a dodatkowo na jachcie…no tego to jeszcze nie grali. Porobiłam masę zdjęć i cieszyłam się jak dziecko. Wiał dość mocny wiatr, ale nie przeszkadzało mi to. Założyłam sobie opaskę na uszy, żeby mnie nie przewiało i bawiłam się dalej. W pewnym momencie mój ukochany zastukał w kieliszek i podziękował za tak wspaniałe towarzystwo i wyciągnął malutkie pudełeczko.

Zamarłam, a wtedy on zapytał, czy zostanę jego żoną. Miałam szczęście do kwadratu i nie mogłam w to uwierzyć. Oczywiście, że się zgodziłam. Lepszych zaręczyn nie mogłam sobie wymarzyć, było wspaniale, i nigdy tego wyjazdu nie zapomnę.