moda włoska

Wyjazd do Włoch – włoskie ubrania damskie

Wybrałam się jakiś czas temu z siostrą do Włoch.W sumie pierwotnie miała jechać z mężem na taką wycieczkę, jednak okazało się, że mąż ma teraz w pracy zbyt gorący okres by mógł wziąć parę dni urlopu. Dlatego też siostra zaproponowała mi ten wyjazd.

Włoskie zakupy i włoskie ubrania damskie

moda włoska

Ucieszyłam się bardzo bo nigdy nie byłam we Włoszech. Siostra była tam już kilkukrotnie i wiem, że razem zwiedzimy najważniejsze miejsca. Siostra stwierdziła, że przy okazji pobytu tam trzeba także koniecznie skorzystać z okazji i zrobić dobre zakupy. W sumie twierdziła, że jest sklep internetowy gdzie jest moda włoska i że kilka razy robiła już tam zakupy. Jednak to nie to samo co pochodzić po włoskich butikach i tam zrobić zakupy. We Włoszech podobało mi się niemal wszystko. Podziwiałam piękne widoki i zabytki architektoniczne. Z siostrą wybrałyśmy się także na zakupy. Już na witrynie jednego ze sklepów siostrze spodobały się włoskie sukienki, takie specjalne na lato. Muszę przyznać, że rzeczywiście były bardzo ładne. W sumie wszystkie piękne włoskie ubrania damskie podobały mi się. W sumie w kraju byłby na pewno problem żeby znaleźć takie ubrania. Zresztą cena ich byłaby także pewnie dużo wyższa. Siostra lubi też ekskluzywne torebki włoskie, które muszę przyznać są dość drogie. Znalazła coccinelle torebki, które podobały jej się od dawna. Jedną taką torebkę kupiła dla siebie a drugą dla mnie. Stwierdziła, że to będzie już mój prezent na imieniny, Cieszyłam się bardzo, bo nawet nie przypuszczałam, że mogę dostać taką piękną torebkę.

Będę więc miała cudowną pamiątkę z Włoch. Cieszyłam się, że siostra zaproponowała mi ten wyjazd. Myślę, że wrócę tu jeszcze kiedyś na wymarzony urlop. Myślę, że następnym razem może pojadę to z siostrą jej mężem i moim narzeczonym. W sumie on bardzo lubi podróże.