apartamenty

Wyjeżdżamy z dala od zgiełku miasta, poszukiwane noclegi

Ach, można zwariować w tym mieście. Uwierzcie mi, codzienne wstawanie, stanie w korkach, wyjeżdżanie z domu godzinę wcześniej przed rozpoczęciem pracy. Tłumy wszędzie i wieczny hałas. Nie mogłam doczekać się urlopu, który miałam spędzić w domu.

Wynajęliśmy apartament na nocleg

apartamentyNo ale mój mąż wymyślił, że tym razem to się zmieni. Nie możemy być ciągle tacy nadąsani. Znalazł ciekawe apartamenty, miejsce- Kudowa Zdrój, bardzo ciche i spokojne. Dokładnie o to wypytywałam, bo to najważniejsze, czy nie będę miała tam hałasu dzieciaków ani żadnego harmidru. No i zgodziłam się na ten wyjazd, noclegi poza domem zawsze się przydadzą, aby zmienić otoczenie i odetchnąć. Podobało mi się tam, od razu poczułam się inaczej i zniknął stres. Było bardzo fajnie, bo oprócz tego, że apartamenty były dostosowane do wszystkich potrzeb, mieliśmy nawet suszarki w łazienkach, to dodatkowo nie musiałam nic gotować, bo wszystko miałam pod nosem wedle zachcianki. Schodziłam sobie tylko na dół do restauracji i wybierałam, na co miałabym ochotę. A to może dzisiaj zupka, a to jakiś kotlet serowy. No jedzenie było wyborne. Dodatkowo jeszcze jakaś lampka wina, no marzenie. Mój mąż się zna, oglądał różne pensjonaty ale wybrał chyba najlepszy jaki mógł być. Byłam mu wdzięczna, że mogłam sobie tak miło spędzić czas. Czytałam książki, oglądałam telewizję w pokoju, bo oczywiście mieliśmy wszystkie możliwe kanały. Robiłam to wszystko, na co nie miałam czasu w domu, podczas ciężkiej pracy. Wracałam zmęczona, zjadłam coś na szybko i od razu szłam spać. A teraz na nowo odkrywam uroki życia.

Muszę się pochwalić koleżankom, że miałam taki idealny wypoczynek, na pewno będą chciały numer do tego pensjonatu i namiary. Nawet nie pomyślałam, że spędzę urlop w taki sposób. W końcu nie w domu, martwiąc się co jeszcze muszę zrobić.

Szukającym noclegu w Kudowie polecam stronę: http://www.willa-sudety.pl