Wynajem busów dostawczych

Gdy okazało się, że w mojej firmie wybuchł pożar, byłem załamany. Dochodzenie odszkodowanie było procesie niezwykle długim i mozolnym, a ja nie miałem funduszy na odbudowanie floty moich samochodów dostawczych. Dzięki temu, że magazyny miałem rozlokowane w wielu miejscach, starty nie dotknęły moich produktów, jednak problemem pozostawała dystrybucja.

Busy dostawcze dostępne od zaraz

Musiałem działać szybko. Moi klienci czekali, a opóźnienia związane z dostawami, zgodnie z zawartymi przeze mnie umowami mogły być podstawą ich wypowiedzenia, co z pewnością doprowadziłoby mnie do upadłości finansowej. Na szczęście pomogła mi łódzka wypożyczalnia busów dostawczych. Gdy przedstawiłem swój problem, wymaganą ilość samochodów otrzymałem do dyspozycji już następnego dnia. Jako, że zajmuję się wyrobem pieców żeliwnych, potrzebowałem samochodów przystosowanych do przewożenia bardzo dużych obciążeń. Na całe szczęście firma dysponowała również takimi, więc nie musiałem się obawiać problemów, jakie mogłyby się wiązać z użytkowaniem samochodów niezgodnie z przeznaczeniem. Zgodnie z umową, jaką zawarłem z wypożyczalnią w razie wypadku nie zawinionego przez mojego kierowcę nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów (co jak się okazało w innych firmach wcale nie jest takie oczywiste), a busy są przystosowane do takich obciążeń, że nie muszę obawiać się ich ewentualnego zniszczenia, nawet spowodowanego przewożeniem tak ciężkich elementów, jakimi są moje piece.

Decydując się na wynajem busów dostawczych, szukałem firmy oferującej odpowiednie samochody, w przystępnych cenach, najlepiej dostępne od zaraz. Na szczęście jedna z łódzkich wypożyczalni oferowała właśnie tego typu usługi, co okazało się rozwiązaniem moich problemów. Dzięki temu udało mi się poradzić z kryzysem.