Wynajem długoterminowy samochodu dla firm

Wynajem samochodów długoterminowy staje się coraz bardziej popularną metodą nie tylko wśród przedsiębiorców, ale również wśród osób indywidualnych. Związku z tym powstaje pytanie dlaczego tak się dzieje, jakie są tego przyczyny i czy rzeczywiście to jest bardzo korzystne rozwiązanie w porównaniu na przykład z kupnem czy też wzięciem samochodu w leasing.

Wynajem samochodów na długi okres

Wypożyczalnia samochodów osobowych gdańskW zależności od wypożyczalni wynająć możemy zarówno nowe samochody jak i używane. Warto zaznaczyć, że wachlarz rodzajów marek i modeli samochodów jest bardzo duży – od małych miejskich samochodów po ekskluzywne samochody. Wypożyczalnia samochodów osobowych gdańsk w swojej ofercie posiada pełen pakiet obsługi pojazdu. Do wyboru mamy różne rozwiązania związane z serwisem, ogumieniem, ubezpieczeniem, samochodami zastępczymi, pakietem assistance, kartami paliwowymi itd. Warto zaznaczyć, że wynajem długoterminowy zazwyczaj wynosi 24 miesiące. Samochody te w porównaniu do leasingu czy też kupna nie wymagają żadnego wkładu własnego w kwestii jego posiadania. Posiadanie samochodu z wypożyczalni daje również możliwość zmiany samochodów w dowolnym czasie na inny jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Samochody zanim jednak zostaną dopuszczone do ruchu przechodzą przegląd techniczny oraz są odpowiednio sprzątane. W trakcie długoterminowego wynajmu pojazdu mamy przydzielonego i dedykowanego konsultanta, który w razie jakiś problemów pomoże nam je wszystkie rozwiązać bez problemu.

Samochód w firmie stał się jednym z podstawowych narzędzie pracy. Takie rzeczy możemy kupić za gotówkę lub kredyt albo wynająć. Jednak współcześnie coraz bardziej popularne staje się ostatnio forma posiadania samochodu. Ważne jest jednak by jeżeli zdecydujemy się na wynajem to wybrać taką firmę, która ma renomę i wieloletnie doświadczenie w tej branży.