serwis kas fiskalnych

Wywiad z właścicielem serwisu kas fiskalnych

Redaktorem jestem od lat i praca ta nigdy mi się nie nudzi. Bardzo lubię w niej to, że codziennie mogę pisać o czymś innym. Dla przykładu – wczoraj pisałem o problemach z bezrobociem, jutro będę przeprowadzał wywiad z właścicielem sporej wielkości wrocławskiej firmy.

Serwis kas fiskalnych budowany od podstaw

serwis kas fiskalnychJest to serwis kas fiskalnych mieszczący się niemalże w centrum Wrocławia, który od lat jest uważany za najlepszy na całym Dolnym Śląsku. Historia właściciela jest szczególnie interesująca – w przeciwieństwie o większości polskich biznesmenów nie odziedziczył on firmy po ojcu, tak samo jak nie dostał niczego w spadku. Jego serwis kas fiskalnych został zbudowany przez niego od podstaw za jego własne, ciężko wypracowane pieniądze. Gdy wreszcie doszło do dnia wywiadu byłem bardzo podekscytowany. Od razu zacząłem pytać go o jego biznes. Głównie sprzedawał on kasy fiskalne oraz zajmował się ich naprawą. W jego ofercie były również drukarki fiskalne, oraz sporo innych rzeczy oraz usług. Do najciekawszych z nich należała legalizacja wag. Byłem bardzo ciekawy na czym to polega, mój rozmówca zaś opowiedział mi o tym z takimi szczegółami, że sam mógłbym po tym legalizować wagi platformowe. Wiedziałem na ten temat wszystko – a przynajmniej tyle, ile można było ujawnić nie tworząc sobie potężnej konkurencji pod nosem. Jego serwis kas fiskalnych nie zawsze radził sobie tak dobrze – wcześniej były wzloty i upadki, ale ostatecznie udało mu się wyjść na prostą. Twierdził, że w najczarniejszej godzinie uratowały go kasy fiskalne – na tym znał się najlepiej, i to z ich powodu najwięcej osób do niego przychodziło.

Zawsze dbał o renomę – jego kasy i drukarki fiskalne należały do najtrwalszych i najlepszych, co pozwoliło mu wyrobić sobie opinię najbardziej zaufanego sklepu z tego typu wyposażeniem na całym Dolnym Śląsku. Gdy kończyliśmy wywiad wiedziałem już, że trafi na okładkę – zrobiłem go naprawdę dobrze.

Więcej na wagi.wroc.pl