zabezpieczenia konstrukcji stalowych

Zabezpieczenia konstrukcji stalowych i farba

Dzisiaj w pracy muszę poświęcić swój czas na zamówienie do naszej firmy nowoczesnych farb. Nasza firma jest na rynku już od wielu at. Do tej pory nie miałam żadnych skarg od pracowników na materiały, z których korzystali.

Zabezpieczenia konstrukcji stalowych są ważne

zabezpieczenia konstrukcji stalowychWczoraj jedna przyszedł do mojego biura inspektor powłok malarskich i stwierdził, ze te farb które ostatnio do nas przyszły nie spełniają oczekiwać. Inspekcja techniczna powłok malarskich stwierdziła, że farby nie są tak trwałe i będą po pewnym czasie odpryskiwać. Nie chcemy sprzedawać takich konstrukcji stalowych. Nasze materiały do tej pory były wysokiej jakości i chcemy żeby klienci cały czas mieli o naszych towarach jak najlepszą opinię. Dobrze wykonane zabezpieczenia konstrukcji stalowych są dla nas niezwykle ważne. Do tej pory nie miałam żadnych reklamacji na farby ale jeśli się już pojawiły to muszę od razu rozwiązać tą sprawę. Firma, która sprzedaje nam farby umówiła się ze mną na spotkanie o czternastej. Przyjedzie do nas przedstawiciel żeby tą sprawę wyjaśnić. Malowanie antykorozyjne wykonujemy od wielu lat. Malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych to jedno z podstawowych zabezpieczeń, które pracownicy fizyczni wykonują. Konstrukcje stalowe zabezpieczamy także przed ogniem. Przedstawiciel pojawił się u mnie o czasie. Powiedział, ze jest bardzo im przykro bo nasza współpraca do tej pory przebiegała bez komplikacji. Poprosił o szansę. Przywiózł ze sobą farby, które już nie powinny sprawiać problemu. Farby te dostaniemy w gratisie nie będziemy musieli za nie nic płacić.

Dodatkowo firma odda nam pieniądze za farby, które nie spełniają naszych oczekiwań. Pomysł przedstawiciela bardzo mi się spodobał. Ostatecznie nie poszukałam nowej firmy. Gdyby ta partia farb była nie dobra. Ostatecznie zerwiemy współpracę.