Zakup balonów urodzinowych

 

Ze swoim przyjacielem mam bardzo dobrą relację od wielu lat. Poznaliśmy się na studiach i od tego czasu jesteśmy nierozłączni, mimo że wiele wydarzyło się na przestrzeni tych lat. Teraz zbliżały się jego trzydzieste urodziny, dlatego z grupką znajomych postanowiliśmy wyprawić mu przyjęcie-niespodziankę. Trzymałem nad wszystkim pieczę. Miałem także misję zakupu urodzinowych balonów z helem.

Kupno balonów na urodziny przyjaciela

balony na urodziny z helemZe swoim przyjacielem znam się od czasów studiów. Przez cały ten czas pielęgnowaliśmy naszą relację. Znamy się bardzo dobrze, śmiało mogę powiedzieć, że jest on dla mnie jak brat. Dlatego też kiedy zbliżały się jego urodziny, zaproponowałem naszym wspólnym znajomym urządzenie przyjęcia-niespodzianki dla solenizanta. Pracy przy tym projekcie było sporo, ale wspólnymi siłami wszystko zaczęliśmy powoli ogarniać. Na siebie wziąłem wystrój swojego mieszkania, ponieważ to w nim postanowiłem zorganizować przyjęcie. Chciałem, by klimat był typowo urodzinowy, dlatego też poszedłem do sklepu, w którym mogłem kupić balony z helem na urodziny. Zakupiłem balony z cyframi symbolizującymi kolejne urodziny przyjaciela. Były one w kolorze złotym, także sądziłem, że ładnie wkomponują się w moim wnętrzu i nadadzą klimatu przyjęciu. A przede wszystkim, że przypadną do gustu solenizantowi. Z wizyty w sklepie byłem bardzo zadowolony. Teraz pozostało mi je tylko ładnie umiejscowić w mieszkaniu.

Kiedy przyjaciel wszedł do mojego mieszkania na przyjęcie-niespodziankę, widziałem w jego oczach, że był naprawdę szczęśliwy. Również balony, które kupiłem, niezwykle mu się spodobały! Chętnie pozował przy nich do zdjęć, zarówno samotnie, jak i z wszystkimi obecnymi na tej imprezie urodzinowej gośćmi. Mam nadzieję, że często będziemy do niej wracać wspomnieniami.