Zakup płytek elewacyjnych przez męża

Gdy skończyliśmy budowę naszego domu nie mieliśmy za bardzo pieniędzy na to żeby zrobić ładną elewację. Najważniejsze było jednak żebyśmy mogli jak najszybciej mieszkać w swoim domu i tym samym nie wynajmować już mieszkania, za które musieliśmy dużo płacić.

Mąż kładzie płytki elewacyjne w naszym domu

Także doszliśmy do wniosku, że tą elewację zrobimy za jakiś czas. Mąż w końcu wpadł na pomysł, że żeby oszczędzić trochę na tym to on zrobi to wszystko sam. Nie wiedziałam co mam na ten temat myśleć bo on jednak jeszcze nigdy niczego takiego nie robił. Jednak powiedział, że widział jak to się robi i przecież nie jest to nic skomplikowanego. A jednak jeśli on sam zrobi tą elewację to koszty będą dużo niższe. Postanowiłam dać mu wolną rękę jeśli chodzi o tę pracę. Mąż znalazł sklep internetowy gdzie zamówił płytki elewacyjne, które zresztą według mnie są bardzo ładne. Chyba nikt w okolicy nie będzie miał takich ładnych płytek. W tym sklepie zamówił też szpachlę gipsową, która była w bardzo atrakcyjnej cenie. Zamówił także impregnaty do betonu, które podobno są bardzo ważne. Mało kto o tych impregnatach jednak pamięta a dzięki nim beton będzie wyglądał dobrze i przede wszystkim nie będzie pękał. Po paru dniach przyszło całe zamówienie. Mąż musiał kupić też wszystkie niezbędne do wykonania tej pracy narzędzia. Mąż gdy już wszystko dostał praktycznie od razu przystąpił do pracy. Na początku nie szło mu za dobrze.

Jednak bardzo szybko zaczął nabierać wprawy. I kładzenie tych płytek szło mu z każdą godziną coraz sprawniej. Gdy położył już dosyć duży kawałek zaczęłam wierzyć w to, że jednak sam da radę to położyć. Byłam naprawdę dumna ze swojego męża gdy widziałam, że tak dobrze kładzie te płytki mimo tego, że robi to po raz pierwszy.

Więcej znajdziesz na http://www.e-materialy.com